Vážení zákazníci, kvůli dočasnému uzavření distribučního skladu budou fixy, které nejsou skladem, dostupné od 31.7.2024. Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost.

Výměna hrotů Edding

Popisovače Edding jsou oblíbené pro svou kvalitu, odolnost a možnost různorodého použití. Jednou z jejich hlavních výhod je, že jsou znovu naplnitelné náhradním inkoustem, což zajišťuje delší trvanlivost samotného fixu. Opotřebit se ale může také psací hrot a pak je nezbytné ho vyměnit, aby se zajistila konzistentnost písma a prodloužila životnost popisovače. Výměna hrotu na popisovači Edding může prodloužit životnost vaší oblíbené fixy.


Jak vyměnit hrot na popisovači Edding?

Hrot popisovačů je navržen tak, aby se dal snadno vyměnit. Chcete-li vyměnit hrot, jednoduše pomocí kleští, popř. prsty vytáhněte vadný hrot a zasuňte do hrdla fixu nový.

Pamatujte, že při výměně hrotu byste měli být opatrní a jemní, abyste se vyhnuli poškození nového hrotu a zajistili, že popisovač bude stále fungovat optimálně. Pokud si nejste jisti, jak vyměnit hrot, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu Edding pro více informací.